Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Karta Olomouc region Card se líbí turistům

Karta Olomouc region Card se líbí turistům
ilustrační foto

Celkem tři ocenění získala Olomouc region Card v anketě České asociace novinářů a publicistů v cestovním ruchu. Odborníci i veřejnost v ní vybírali projekt v oblasti turismu, který má největší přínos pro turisty či podnikatele.

Projekt Olomouc region Card získal ocenění hned v několika kategoriích, a to první místo v kategorii Hodnocení odborné poroty – přínos pro podnikatele, druhé místo v kategorii Hodnocení veřejnosti – přínos pro turisty a třetí místo v kategorii Hodnocení veřejnosti – přínos pro odborníky.

Do ankety se zapojili jak novináři, odborníci z oblasti cestovního ruchu, tak také veřejnost. Hlasování probíhalo na portálech Turistika.cz a Kampočesku.cz. Do hlasování se zapojilo více než 1 300 osob, jež vybíraly z deseti nominovaných projektů. Olomouc region Card uspěla v konkurenci dalších projektů, jako jsou například Šumavská karta, Královehradecký kinožurnál či aplikace inCity Města Písek.

Olomouc region Card, jež je od roku 2006 společným projektem Olomouckého kraje a statutárníhoměsta Olomouce, umožňuje turistům navštívit zdarma 84 nejzajímavějších turistických cílů a čerpat atraktivní slevy na 101 místech. S kartou poznají všechny krásy Olomouckého kraje, zdarma mohou využít městskou hromadnou dopravu v Olomouci (tramvajové a autobusové linky č.1 - 111), ušetří v aquaparcích, restauracích i za ubytování. Kompletní informace na www.olomoucregioncard.cz. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style