Karta Olomouc region Card se líbí turistům

Karta Olomouc region Card se líbí turistům
ilustrační foto

Celkem tři ocenění získala Olomouc region Card v anketě České asociace novinářů a publicistů v cestovním ruchu. Odborníci i veřejnost v ní vybírali projekt v oblasti turismu, který má největší přínos pro turisty či podnikatele.

Projekt Olomouc region Card získal ocenění hned v několika kategoriích, a to první místo v kategorii Hodnocení odborné poroty – přínos pro podnikatele, druhé místo v kategorii Hodnocení veřejnosti – přínos pro turisty a třetí místo v kategorii Hodnocení veřejnosti – přínos pro odborníky.

Do ankety se zapojili jak novináři, odborníci z oblasti cestovního ruchu, tak také veřejnost. Hlasování probíhalo na portálech Turistika.cz a Kampočesku.cz. Do hlasování se zapojilo více než 1 300 osob, jež vybíraly z deseti nominovaných projektů. Olomouc region Card uspěla v konkurenci dalších projektů, jako jsou například Šumavská karta, Královehradecký kinožurnál či aplikace inCity Města Písek.

Olomouc region Card, jež je od roku 2006 společným projektem Olomouckého kraje a statutárníhoměsta Olomouce, umožňuje turistům navštívit zdarma 84 nejzajímavějších turistických cílů a čerpat atraktivní slevy na 101 místech. S kartou poznají všechny krásy Olomouckého kraje, zdarma mohou využít městskou hromadnou dopravu v Olomouci (tramvajové a autobusové linky č.1 - 111), ušetří v aquaparcích, restauracích i za ubytování. Kompletní informace na www.olomoucregioncard.cz. (red)

Poslat nový komentář