Zavinili smrt ženy záchranáři? Nedělní tragedie se šetří

Zavinili smrt ženy záchranáři? Nedělní tragedie se šetří
ilustrační foto

V neděli po druhé odpoledne vypadla z balkonu v Libušince v Prostějově žena, která následně zemřela. Svědci se ptají, jestli byla její smrt nevyhnutelná. Informuje o tom Prostějovský deník.

„Našly ji tu ležet děti, které zavolaly záchrannou službu. Dispečer tam ale poslal policii, která měla zjistit, zda žena není jen opilá. Až policie vyhodnotila situaci, přijela sem záchranná služba, a pak jsem byl svědkem neodborné práce záchranářů," sdělil Jiří Zips z Bedihoště.

Osádku v sanitce tvořili dva zdravotníci, muž a žena. Lékař tu však chyběl. Po příjezdu sanitky žena komunikovala. Podle neoficiálního zdroje zemřela krátce po převozu.

„Paní, která vypadla z balkonu, ležela na zemi a byla při plném vědomí, záchranáři ji doslova rvali na nosítka jen tak. Na má upozornění, že jí například musí zafixovat páteř a dát límec, protože je podezření na poranění páteře po pádu z výšky, reagovali slovy, ať se nestarám, že dělají svoji práci a nepřekážím," sdělil Deníku starosta bedihošťských dobrovolných hasičů.

Podle ředitele prostějovské záchranné služby Radomíra Gurky byl ve službě jeden lékař, který zasahoval u jiného případu. „Stížnost řeší krajský ředitel," sdělil Gurka.

Policisté případ vyšetřují jako možnou sebevraždu bez cizího zavinění. (red)

Komentáře

Co to meles? Sebevrahum se zas taková pomoc neposkytuje? Tak to zrovna ty mluv o chytrosti. Každému se poskytuje péče stejná. Nehledě na to,že když přijeli k paní,tak nemohli tušit jestli je to sebevražda či nešťastná náhoda. Ty chytraku !!

Pánbůh z Bedihošťa by ji zachránil, to se vsaďte. Zavolal by helikoptéru z Olomóca, aby dotyčnou paní zachránila.

Asi by se jí líp umíralo, kdyby věděla, že pro ni letí.

Rádi přece-jako daňoví poplatníci-zaplatíme každý výlet.

"Miluju chytráky tohoto typu". A ještě se identifikuje se vším všudy, aby se vědělo, kdo je ten "chytrý".

Pane Chytrý, čekají na Vás na letecké záchrance ve Vídni. Prý jste nejlepší diagnostik.

Sebevrahům se zas taková pomoc neposkytuje jako třeba při autonehodách...zast tak moc se nespěchá...taková je praxe

Poslat nový komentář