Aktualizujeme: Nedělní tragédie se šetří

Aktualizujeme: Nedělní tragédie se šetří
ilustrační foto

Jak již dnes PvNovinky informovaly, v neděli po druhé odpoledne vypadla z balkonu v Libušince v Prostějově žena, která následně zemřela. Nyní se nám podařilo získal bližší informace.

Podle sousedů z panelového domu v Libušince se jednalo o zhruba padesátiletou ženu, která obývala jednopokojový byt ve čtvrtém patře. "Byla moc fajn, zdravotní sestřička. Asi před půl rokem si stěžovala, že přišla o práci. Slyšela jsem ji ten den na balkoně, jak svému příteli do telefonu říká, že jí není dobře," sdělila PvNovinkám jedna ze sousedek, která si nepřála být jmenována.

Podle ní i ostatních obyvatel domu je mimo přístupu záchranářů zvláštní i skutečnost, že ač se to na místě "činu" hemžilo policisty, nikdo z nich se sousedů nepřišel na nic zeptat. "Slyšeli jsme jen pod okny jejího přítele, jak se dohaduje s policisty právě o postupu záchranky," dodala žena.

Jak PvNovinky citovaly zdroj - Prostějovský deník - postupem záchranářů, který dle přítele nešťastné ženy nebyl adekvátní jejímu zranění, se zabývá ředitel krajské záchranky. (ber)

 

Poslat nový komentář