Danýsek se dosud nenašel... Pomozte

Danýsek se dosud nenašel... Pomozte
ilustrační foto

"Dobrý den, moc prosíme o pomoc při pátrání po biewer jorkšírkovi jménem Danýsek. V neděli se ztratil novým majitelům v obci Bedihošť. Bohužel, ti ho vůbec nešli hledat, jen kontaktovali chovatelku se zprávou o jeho útěku. Kontaktovali jsme okolní veterináře, obecní úřady, policii, útulky a myslivce, pomáhá i Psí detektiv a spousta přátel na FB. Bohužel, zatím žádná informace. Proto zkoušíme hledat pomoc i ve vaší redakci".

Rádi pomůžeme a prosíme všechny čtenáře - pokud něco o Danýskovi víte, dejte vědět chovatelce na uvedené telefonní číslo... Zoufalí chovatelé nabízejí odměnu za nalezení pejska. Je možná finanční odměna nebo krásné štěňátko s průkazem původu z vlastního chovu.

Pokud už někdo máte Danýska doma a stal se vaším kamarádem, kontaktujte chovatele a výměnou za něj dostanete krásné malé štěňátko biewer jorkšírka s PP.

Danýsek je rok starý jorkšírek, převážně bílé barvy. Váží 4 kilogramy. Kolem šourku má tmavá znaménka. Dne 6. července byl předán novým majitelům, jimž se na procházce vyvlékl z obojku a utekl. Danýsek je bázlivý, nedůvěřivý, ale není zlý, je mazlivý. Je čipovaný - 967000009257825. Tetovaný, ani kastrovaný není. Bohužel, nezná okolí! Děkujeme za jakékoli informace.

Kateřina Mazlová, e-mail:katka.mazlova@seznam.cz , tel: 608 548 909

Poslat nový komentář