Jarmark "Maminky maminkám" se blíží

Jarmark "Maminky maminkám" se blíží
ilustrační foto

Jak PvNovinky avizovaly, chystá se v Prostějově další akce pro veřejnost. Stejně jako úspěšný Restaurant Day ho mají na svědomí Martina Šponarová, Markéta Valentová a Milada Sokolová. Tentokrát půjde o jarmark "Maminky maminkám". Konat by se měl v říjnu.

"V Prostějově máme plno šikovných maminek, které háčkují, pletou a vyrábí spoustu skvělých věcí.Proto jsme se rozhodly podpořit je v jejich činnosti a uspořádat Jarmark "Maminky maminkám", konstatovala Martina Šponarová.

Už dnes mají zajištěnu dvanáctku majitelek šikovných rukou, které představí mimo jiné výrobky z fima a šperky z chirurgické oceli.

"Jarmark by měl proběhnout v říjnu, máme tedy spoustu času něco krásného vytvořit a následně zkusit nabídnout ostatním maminkám," pozvala na připravovanou akci Milada Sokolová. (red)

Komentáře

Dobrý den , pletu na miminka. Kde je možné se přihlásit? ráda bych se zúčastila. Děkuji Smrčková email smrckova.renata@seznam.cz

Dobrý den, lze se přidat na seznam akčních maminek, prosím? Nemůžu dohledat kontakt na organizátorky. Děkuji. Anna Hrubá

Poslat nový komentář