Kostelecká se bude rekonstruovat, připomínky lze uplatnit v srpnu

Kostelecká se bude rekonstruovat, připomínky lze uplatnit v srpnu
ilustrační foto

Územní řízení týkající se akce "Rekonstrukce východní strany ulice Kostelecká" zahrnuje rekonstrukci chodníků, vjezdů, parkovacích a odstavných ploch. K jeho konečné formě se majitelé mohou vyjádřit na jednání koncem srpna.

„Jedná se o vybudování parkovacích a odstavných stání pro vozidla majitelů jednotlivých provozoven, zákazníků a zásobování. Zároveň bude sjednocen chodník podél stávající zástavby a jednotlivé vjezdy. Provede se také úprava autobusové zastávky (bezbariérové obrubníky, čekárna, nové nástupiště). Dojde ke zrušení stávajícího přechodu u křižovatky s ulicí Fanderlíkovou. V rámci těchto stavebních úprav bude provedena i úprava zeleně a doplnění městského mobiliáře,“ dočtete se na úřední desce města.

Pokud jste majiteli dotčených pozemků, vydejte se 26. srpna na stavební úřad. Můžete nahlédnout do podkladů a vznést připomínky. Více na http://ude.prostejov.eu/UDE01/Dokument.aspx?file=S00A0B0U4RFR&pc=0&filep.... (ber)

Komentáře

Proč se raději neopraví Plumlovská az k lázním ? ta cesta je strašná a ty kanály také. Díra vedle díry a jízda není komfortní, místo toho to s človekem furt trese.. Chápu že kostelecká si taky zaslouží obnovu ( chodníků a silnice), ale můj osobní nazor je že Plumlovská ulice si to zaslouží víc.

Poslat nový komentář