Přehrada zeje prázdnotou

Přehrada zeje prázdnotou
ilustrační foto
Další fotky: 
Přehrada zeje prázdnotou
Přehrada zeje prázdnotou

Ani revitalizace, ani krásné počasí, ani perfektně upravené plochy pláží nelákají ke koupání. Jak se zdá, letošní sezona bude na plumlovské přehradě stejně mizerná, jako ty předchozí.

"Jezdil sem sem za mlada s partou kluků, tak jsem si řekl, že letos vezmu rodinu. Jsme ubytovaní v kempu nad přehradou a kdyby to nebylo placeno předem, dávno jsme pryč," sdělil PvNovinkám pětatřicetiletý Milan, který přijel z Ostravy. "O přehradě jsem si zjistil kde co, podle těch investic to vypadalo dobře. Ale koupat se v ní nedá, jednak je málo vody, druhak je dno samo bahno a za třetí, než mi voda dosáhne k bradě, jsem v půlce nádrže. Ani pro děti zde nic není, nudí se," dodal. Koupání tak řeší návštěvou aquaparku v Prostějově.

Do vln se nehrnou ani místní. "Za ty roky máme skoro všichni na chatách bazény. Kdo by do toho lezl, víme, jak proběhla celá ta slavná "oprava". Půlka není vybargovaná vůbec, jen to znovu zalili vodou. A i té je málo," netajil se Karel V., jehož rodina má u přehrady chatu přes pět desítek let.

Jak se zdá, ani letos podnikatelé kolem přehrady s návratem dobrých časů počítat nemohou. (ber)

Foto: ber

Komentáře

Dělám u Přehrady a zas takový prázdno tam není. Lidé se koupou, když je horko, i v jedenáct hodin ráno. Takže zas tak hrozné to asi nebude ;-)

o jejasne že v přehradě je bahno když dno je hliěne  takže je samozřejmny že to nemuže mit betonovej podklad a samozejmne  přirodní koupaliště taková jsou bahnitá 

Poslat nový komentář