Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Pozor, Restaurant Day se blíží!

Pozor, Restaurant Day se blíží!
ilustrační foto

Jak PvNovinky již informovaly, další Restaurant Day se blíží. Akce pořádaná Okrašlovacím spolkem města Prostějova a účastnicemi kurzu Okresní hospodářské komory „Od kočárku k podnikání“ se konala poprvé letos v květnu. Pro velký úspěch se opakuje 17. srpna, tentokrát v piknikovém duchu.

„K ochutnání bude Chilli con carne, těšit se můžeme na bezlepkové speciality, čaje Puerh, speciality z baskického baru či vína ze Znojma,“ popsala předsedkyně spolupořádajícího Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Podle další z organizátorek Markéty Valentové můžeme čekat i povidlové buchty, vdolky, francouzské palačinky, anglické muffiny, ale i letní saláty.

„Celou akci jsme tentokrát pojali jako jeden velký piknik. Bude se konat v Kolářových sadech, a tak bychom rádi, aby si návštěvníci přinesli piknikové deky,“ dodala třetí z pořádajících dam, Martina Šponarová.

I tentokrát čeká děti i dospělé mimo pochutin i bohatý doprovodný program.Mimo jiné vystoupí svěřenky klubu Pavlíny Radičové a své rady nabídnou preventisté Městské policie Prostějov. (red)

Restaurant Day

Nápad Restaurant Day, neboli festival dočasných restaurací, vznikl v roce 2011 v Helsinkách a rychle se rozšířil do celého světa. Den amatérských restaurací ale není jenom o jídle, může napomoci utužit například sousedské či kamarádské vztahy. Zapojit se do projektu může každý, kdo si na to troufne. V Česku se letos koná po čtvrté a po Praze, Brně, Lednici, Berouně, Děčíně a Jeseníku se do něj zapojil i Prostějov.

Případní zájemci, kteří by se srpnového Restaurant Day chtěli zúčastnit, se mohou přihlásit na adrese: Restaurantdaypv@seznam.cz

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style