Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Už víme, kdo pojede do Olomouce na Floru

Už víme, kdo pojede do Olomouce na Floru
ilustrační foto

Letní zahradnická výstava FLORA Olomouc (14. - 17. srpna) představí špičkovou produkci domácích i zahraničních pěstitelů. Letos se vrátí i k soutěži, která ji proslavila už v minulosti – výstavě „Vyznání růžím“, která slibuje skutečné skvosty a výjimečné zážitky.

„Největší pozornost bezesporu připoutá magnet expozice, doslova zářící růže Abrakadabra ze skupiny Beetrose, čerstvě vyšlechtěná v německém Hamburku. „Splň se, co říkám“, tak zní překlad jejího aramejského názvu, patrně nejstaršího mystického slova na světě - a růže své poslání určitě vyplní. Alespoň na Floře, kde v sobotu 16. srpna absolvuje slavnostní křest. Návštěvníci výstavy budou totiž vůbec prvními, kteří si výpěstky překrásné růže budou moci prohlédnout.

Tak to byla zároveň odpověď na naši soutěžní otázku - Jaká soutěž se po letech na Floru vrací? Z úctyhodného počtu pisatelů správných odpovědí jsme vylosovali: Sylvu Míkovou, Evu Frýbortovou, Dagmar Gottwaldovou, Věnceslavu Královou a Zdenu Vejrostovou. S vylosovanými se spojí pracovnice redakce a dohodne předání vstupenek osobně. Blahopřejeme. (ok)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style