Na Floru jeďte vlakem, bude vás to stát polovinu

Na Floru jeďte vlakem, bude vás to stát polovinu
ilustrační foto

Už tento týden vypukne Flora Olomouc. Pokud i vy patříte k těm, kteří se na svátek zahradnictví chystají, můžete využít jedinečné akce Českých drah (ČD) a zakoupit si jízdenku za poloviční cenu.

Už ve čtvrtek 14. srpna začíná letní etapa mezinárodní zahradnické výstavy Flora Olomouc 2014, která potrvá až do neděle 17. srpna. Během všech čtyř dnů národní dopravce nabízí všem cestujícím speciální zpáteční jízdenky Vlak + Flora. Tyto jízdenky si cestující mohou zakoupit ve všech železničních stanicích, kde staví vlaky ČD, a jako cílovou stanici uvedou jednu z několika zastávek v Olomouci. Sleva platí ve 2. třídě a díky ní se ušetří polovina jízdného.

"Jedinou podmínkou, na kterou cestující nesmějí zapomenout, je potvrdit si tuto jízdenku na výstavě. Už tradičně bude umístěný stánek národního dopravce v předsálí pavilonu A. Tam personál ČD všem cestujícím, kteří využijí zvýhodněné akce, potvrdí návštěvu výstavy razítkem, které musí být při zpáteční cestě na přední straně jízdenky,“ popsala tisková mluvčí Českých drah Kateřina Šubová. Zároveň také návštěvníky seznámí s aktuálními novinkami, případně jim poradí ideální vlakové spojení nebo vhodnou tarifní nabídku. (red)

Poslat nový komentář