Pozor, v září přijdou změny jízdních řádů autobusových linek

Pozor, v září přijdou změny jízdních řádů autobusových linek
ilustrační foto

V neděli 31. srpna 2014 dojde na základě připomínek cestujících ke změnám některých jízdních řádů dálkových autobusových linek FTL a linek MHD v Prostějově.

Na základě požadavků zaměstnanců v prostějovské průmyslové zóně budou provedeny úpravy linek MHD 7 a 9 zajišťujících návoz do této oblasti. Spoje linky MHD 7 budou v ranních a nočních hodinách prodlouženy do zastávky Průmyslová zóna B. Na lince MHD 9 dojde také k posunu odjezdu ranního spoje od nemocnice z 4:40 na 4:37 hodin z důvodu přestupu na autobus a vlak do Olomouce. Nově bude zaveden na lince MHD 4 spoj s odjezdem v 17:55 hodin do Domamyslic a na lince MHD 6 spoj s odjezdem v 18:15 z Domamyslic.

Nově bude odjíždět autobus na lince 780960 Olomouc – Prostějov – Brno v 10:17 hodin z Prostějova přímo do Brna. Na dálkových linkách jsou od července nabízeny akční slevy – zpáteční jízdné a sleva 60+ (pro občany starší 60 let).

Bližší informace o změnách lze získat v Informační kanceláři FTL, tel. 582 333 181 nebo na www.ftl.cz. Nové jízdní řády budou také na celostátním portálu http://jizdnirady.idnes.cz. (red)

Poslat nový komentář