Flora Olomouc nabízí elektronické online vstupné i komfortní v parkování

Flora Olomouc nabízí elektronické online vstupné i komfortní v parkování
ilustrační foto

Držet krok s moderní dobou se snaží olomoucké výstaviště Flora. Poznají to i návštěvníci nadcházející letní etapy mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu Flora Olomouc, pro něž výstaviště připravilo několik novinek zvyšujících jejich pohodlí a komfort.

První z nich je možnost zakoupit si a ihned také online zaplatit elektronickou vstupenku na letní Floru přímo prostřednictvím odkazu na webových stránkách www.flora-ol.cz. Vstupenka pak bude zájemci zaslána e-mailem jako příloha ve formátu PDF, kupující si ji pouze vytiskne a předloží ke kontrole na pokladně u vstupu do areálu výstaviště. Tato novinka poprvé fungovala už na letošní jarní etapě Flory, tehdy však majitelům elektronických vstupenek sloužila pouze jedna pokladna. Tentokrát mohou projít na výstavu kterýmkoliv z deseti otevřených vstupů a ušetřit si tak případné dlouhé čekání ve frontách.

Důležitým problémem, jímž se vedení Výstaviště Flora Olomouc dlouhodobě zabývá, je otázka možností parkování motorizovaných návštěvníků výstav. Během letní etapy Flory pro ně budou připraveny hned tři odstavné plochy v bezprostřední blízkosti areálu Smetanových sadů. Za symbolický poplatek 30 korun na den mohou zájemci nechat své automobily na novém parkovišti vedle železniční zastávky Olomouc - Nová Ulice v Poupětově ulici (pozor na změnu dopravní situace, Poupětova ulice je nově zaslepena, příjezd do lokality je ze Zamenhofovy ulice kolem pavilonu A) a za stejnou cenu také na odstavné ploše u nedalekého hotelu Ibis. Zcela zdarma pak bude návštěvníkům zahradnické výstavy sloužit velkokapacitní podzemní parkoviště nákupního centra Šantovka v Polské ulici. Jedinou podmínkou je návštěva informačního centra Šantovky, kde motoristé po předložení platné vstupenky na Floru obdrží parkovací lístek zdarma.

Letní etapa mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu Flora Olomouc se spolu s doprovodnými akcemi Vyznání růžím a Letní zahradnické trhy uskuteční v areálu Výstaviště Flora Olomouc ve dnech 14. – 17. srpna vždy od 9 do 18 hodin. (tz)

Poslat nový komentář