Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Už brzy budeme znát nejlepší podnikatele Olomouckého kraje

Už brzy budeme znát nejlepší podnikatele Olomouckého kraje
ilustrační foto

Už 15. října se rozhodne o nejlepších podnikatelích Olomouckého kraje. Dvacítka nejúspěšnějších firem a živnostníků regionu bude bojovat v soutěžích Vodafone Firma roku 2014 a GE Money Bank Živnostník roku 2014. Odborná porota vybere vítěze ze 460 firem a živnostníků ze široké škály oborů, jakými jsou například stavebnictví, potravinářství nebo řemeslná výroba. V rámci celé ČR soutěž opět zaznamenala rekordní počet soutěžících. Přihlásilo se celkem 6 600 firem a podnikatelů.

Slavnostní vyhlášení regionálních vítězů se koná v Hotelu Clarion Congress v Olomouci od 18.00 hodin. V rámci společenského večera budou olomoučtí podnikatelé debatovat s odborníky na témata z podnikatelského prostředí. Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které se koná 9. prosince v Praze na Žofíně.

V loňském roce se vítěznou firmou Olomouckého kraje stala společnost ZLKL z Loštic, která mimo jiné vyvinula i elektromobil pro handicapované. Titul pro nejlepšího živnostníka Olomouckého kraje si loni odnesl řemeslník Josef Sýkora, který s pomoci celé rodiny vyrábí dřevené hračky. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style