Na revitalizaci Šárky chybí jediné. Peníze

Na revitalizaci Šárky chybí jediné. Peníze
ilustrační foto

Kdy konečně dojde k revitalizaci sídliště Šárka, ptají se nespokojení obyvatelé na webu města. Jako nejstarší sídliště v Prostějově si to již dávno zasloužilo, peníze ale zatím nejsou.

"Rozsáhlou revitalizací už prošla mnohem mladší sídliště, například Hloučela či Svobody. Na Šárce jsou snad vůbec první paneláky v Prostějově, není kde parkovat, chodníky jsou na mnoha místech v katastrofálním stavu. Většinu domů opravila v posledních letech družstva vlastníků, ale o chodníky a parkovací místa by se mělo postarat město," míní jeden z místních obyvatel.

 

„V případě schválení finančních prostředků města do rozpočtu 2015 a získání dotace z Ministerstva pro místní rozvoj ČR bude revitalizace zahájena v roce 2015,“ odpovídá odbor rozvoje a investic. (ber, ok)

Komentáře

Jak je možné,že naše zastupitelstvo naprosto přehlíží tu hrůzu s devastací sídliště Šárka a na ostatní revitalizace má i v rezervním fondu peněz dostatek?Krásu města přece netvoří jen náměstí,zámek a další,mnohem mladší revitalizovaná sídliště.Asi na sídlišti Šárka nebydlí nikdo ze zastupitelstva.Jinak by již peníze dávno byly.Sídliště Šárka se stává ostudou města Prostějova a tím hlavně,nového zastupitelstva.

Co to sakra zkusit bez dotace soudruzi na radnici tzv. z městských peněz na kterých sedíte! Bando jedna.....

Poslat nový komentář