Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Nechcete si zajet na výlet?

Nechcete si zajet na výlet?
ilustrační foto

Zakladatelka facebookových stránek Fajn víkendy Silvie Třísková pořádá pro přátele, maminky s dětmi, ale i ostatní zájemce různé víkendové zájezdy. O státním svátku 28. října s ní můžete navštívit Osvětim a Wieliczku.

"Ráno odjedeme z Prostějova, Olomouce a Ostravy do Osvětimi, kde bude následovat prohlídka rozsáhlého areálu Auschwitz a Birkenau s místním česky mluvícím průvodcem. Poté přejezd do Wieliczky - krátká prohlídka města a individuální volno. Dále pak si zpříjemníme den prohlídkou jednoho z nejproslulejších solných dolů na světě, jenž vznikal více než 700 let postupnou těžbou soli. Návrat do Olomouce se plánuje ve večerních hodinách v zhruba 21 - 22 hod.," přidává pozvání pro naše čtenáře Silvie Třísková.

V ceně 649 Kč je vstup do Osvětimi s místním průvodcem, prohlídka v českém jazyce, doprava autobusem a služby odborného průvodce po celou dobu zájezdu. Zbývá posledních pár volných míst, rezervovat si je můžete telefonicky na čísle 778 000 887 - Silvie Třisková nebo na FB stránkách Fajn vikendy.

Odjezd je z Prostějova od budovy hlavního nádraží ČD v 5 hodin ráno, z Olomouce od tržnice v 5:30 hod. Max doba čekání při vašem zpoždění je 10 minut! SOS telefon: 778 000 887. Více informací najdete na  https://m.facebook.com/profile.php?id=1432568100293797 (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style