Nechcete si zajet na výlet?

Nechcete si zajet na výlet?
ilustrační foto

Zakladatelka facebookových stránek Fajn víkendy Silvie Třísková pořádá pro přátele, maminky s dětmi, ale i ostatní zájemce různé víkendové zájezdy. O státním svátku 28. října s ní můžete navštívit Osvětim a Wieliczku.

"Ráno odjedeme z Prostějova, Olomouce a Ostravy do Osvětimi, kde bude následovat prohlídka rozsáhlého areálu Auschwitz a Birkenau s místním česky mluvícím průvodcem. Poté přejezd do Wieliczky - krátká prohlídka města a individuální volno. Dále pak si zpříjemníme den prohlídkou jednoho z nejproslulejších solných dolů na světě, jenž vznikal více než 700 let postupnou těžbou soli. Návrat do Olomouce se plánuje ve večerních hodinách v zhruba 21 - 22 hod.," přidává pozvání pro naše čtenáře Silvie Třísková.

V ceně 649 Kč je vstup do Osvětimi s místním průvodcem, prohlídka v českém jazyce, doprava autobusem a služby odborného průvodce po celou dobu zájezdu. Zbývá posledních pár volných míst, rezervovat si je můžete telefonicky na čísle 778 000 887 - Silvie Třisková nebo na FB stránkách Fajn vikendy.

Odjezd je z Prostějova od budovy hlavního nádraží ČD v 5 hodin ráno, z Olomouce od tržnice v 5:30 hod. Max doba čekání při vašem zpoždění je 10 minut! SOS telefon: 778 000 887. Více informací najdete na  https://m.facebook.com/profile.php?id=1432568100293797 (red)

Poslat nový komentář