Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Švehlovka bodovala na mezinárodní svářečské soutěži Zlatý pohár Linde 2015

Švehlovka bodovala na mezinárodní svářečské soutěži Zlatý pohár Linde 2015
Foto SŠP

 

Svářečská škola Švehlovy střední školy polytechnické v Prostějově má dlouholetou tradici. Žáci se každoročně zúčastňují mezinárodní soutěže svářečů o Zlatý pohár Linde. Letošní, již devatenáctý ročník, se uskutečnil ve dnech 14. a 15. dubna 2015 ve Frýdku – Místku.

Soutěž byla vyhlášena ve čtyřech kategoriích: 111 elektrický oblouk obalenou elektrodou, 311 plamen, 135 elektrický oblouk v ochranné atmosféře CO2, 141 elektrický oblouk metodou TIG.

Švehlovu střední školu polytechnickou v Prostějově ve svařování elektrickým obloukem školu reprezentoval Ondřej Staněk ze třídy 3O, který studuje učební obor Opravář zemědělských strojů. V soutěži si vůbec nevedl špatně. V jeho kategorii se pokoušelo o úspěch 30 soutěžících a Ondra se umístil ve své kategorii na krásném osmém místě. Druhým želízkem v ohni byl Jiří Božek ze třídy 3EI, který studuje obor Instalatér. Soutěžil ve svařování plamenem a z jednatřiceti soutěžících Jirka vybojoval pěknou 14. příčku.

Žákům, kteří se nebojí obhájit veřejně své znalosti a dovednosti na soutěžích, patří poděkování a uznání vedení školy. Největší podíl na úspěšné přípravě soutěžících v letošním roce má instruktor svařování  Jindřich Valčík. (Zdroj OHK Prostějov)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style