Srdéčko bylo v Pardubicích úspěšné po celý víkend

Srdéčko bylo v Pardubicích úspěšné po celý víkend
ilustrační foto

Bezesporu největším víkendovým úspěchem dostihové stáje Stanislava Popelky z Hvozdu bylo vítězství desetiletého valacha Nikase ve 125. Velké pardubické. Jenže na Srdéčko se vrátilo hned několik vítězů a umístěných koní. Vavříny sbírali už v sobotu.

Snad největším sobotním úspěchem je vítězství osmiletého valacha Čáriraje, který v sedle s Dušanem Andrésem proběhl první cílem Křištálového poháru. Dalšími vítězi se stali šestiletý ryzák Pat Gold, kterého dovedla na prvním místě do cíle závodu amazonek Vendula Korečková a čtyřletá ryzka Dekatmie, která s amatérkou Lukovou vyhrála Memoriál Carla Biffiho. Ve stejném dostihu doběhl šestiletý ryzák, hřebec Mainly Rocco, s amatérem Složilem pátý.
V neděli kromě zmíněných Nikase a Modeny, která ve Velké doběhla osmá, skončil na šestém místě v Ceně Jana Kašpara pětiletý bílý valach Markus Aurelius s Lukášem Sloupem šestý, stejně starý hnědák Al Bustan s Marem Stromským doběhl na čtvrtém místě. V Ceně Laty Brandisové skončila sedmiletá klisna Loire opět pod Stromským čtvrtá.
Jedinými neúspěšnými svěřenci Stanislava Popelky z pardubického dostihového víkendu jsou tak čtyřletý valach Lombargini, který pod Dušanem Andrésem nedokončil Cenu Cash a devítiletý valach Borderland, který v Ceně Labe vyhodil ze sedla pozdějšího vítěze Velké Marka Stromského.
Stanislav Popelka má v současné době v tréninku 23 koní. Jejich úspěchy nejen na českých dostihových drahách mluví za vše. (ber)

Ilustrační foto: Čáriray Equichanel

Komentáře

Prostě borec :) Gratulace největší :)

Poslat nový komentář