Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Sekají se vám přenosy z radnice? Je to váš problém

Sekají se vám přenosy z radnice? Je to váš problém
ilustrační foto

V souvislosti s on-line přenosy ze zastupitelstva se na PvNovinky obrátilo několik čtenářů. Stěžovali si, že poslední byl opět velmi nekvalitní, špatně slyšitelný a často se tzv."sekal." Navíc se titulek přestávka objevil ještě předtím, než byla vyhlášena. Dotazy vzneslo několik lidí z různých částí města, s různými poskytovateli. Podle magistrátu je ale problém stejně u nich.

„Na přenosy se dívám pravidelně, jejich kvalita se celkem zlepšila. Předposlední byl naprosto v pořádku, poslední ale nestál za nic. Zhruba v půl jedné ráno jsem to vzdala, i přes přidané reproduktory to bylo mizerně slyšet,“ sdělila redakci například paní D., bydlící vzdušnou čarou cca 300 metrů od radnice.
Magistrát ale oponuje, chyba je podle něj u diváků. „Dle sdělení firmy Mediawork, která přenos zajišťuje, byl přenos z jejich strany zcela v pořádku. I kolegové, pokud přenos sledovali, ho měli bez problémů. Víme, že bylo k přenosu pár připomínek, ale to se děje u každého přenosu. Z našeho hlediska to vidíme spíše na lokální problémy daných diváků, které ovšem nejsme schopni ovlivnit. Jelikož i záznam je bez problému a ten je zpracován přímo z vysílaného přenosu, který od nás odejde na servery firmy a pak je vysílán dále do internetu, tak je zcela vyloučen problém na naší straně,“ odpověděl dnes redakci Jan Števko, vedoucí Odboru informačních technologií. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style