Žijí mezi námi

Žijí mezi námi
ilustrační foto plakát

Tradiční předvánoční setkání dětí a žáků speciálních škol a uživatelů sociálních služeb v Prostějově proběhne už po šesté. Setkání se uskuteční pod záštitou primátorky Aleny Raškové a sami organizátoři představí program, který pro veřejnost připravili.

Šestý ročník předvánoční akce v prosinci nabídne program, který si sami aktéři vlastními silami vytvořili a také si jej ohodnotí.
„Během dopoledne bude v nabídce bohaté kulturní menu. Školy, které se společně účastní, předvedou například dramatizaci pohádek, koled i písní. Zámecká kapela z Nezamyslic vyplní přestávky svou hudbou. Vždy je tady velice příjemná atmosféra,“ popsala primátorka Alena Rašková, která nad akcí přijala patronát. Jak doplnila, jde o vánoční setkání žáků a studentů prostějovských speciálních škol i uživatelů zdejších sociálních služeb, které je určeno široké veřejnosti.
„Pozvěte své nejbližší a známé, abychom společně strávili příjemné dopoledne a možná si společně zazpívali i vánoční koledy a připravili se na Vánoce,“ pozvala primátorka Rašková.
Plánovaná akce proběhne v Kulturním klubu Duha ve Školní ulici dne 9. prosince 2015 v čase od 8.30 do 12.00 hodin. (Zdroj MMPv)

Poslat nový komentář