Prostějovští lékaři bodovali. Zachránili život mladé mamince

Prostějovští lékaři bodovali. Zachránili život mladé mamince
ilustrační foto

S žádostí o uveřejnění poděkování se na PvNovinky obrátila Lenka Uličná. Její dceři Monice Buchtové zachránili život prostějovští lékaři.

„Děkuji z celého srdce JIP interního oddělení prostějovské nemocnice a také profesoru Sobotkovi z Hradce Králové. Zachránili jste život mé dceři Monice Buchtové. Jen vy víte, jak to bylo těžké a složité,“ děkuje maminka.

Monika, která trpí metabolickým onemocněním, podstoupila unikátní transplantaci jater. Po vleklých komplikacích v podobě otoku mozku a komatu, které lékaři zvládli na jedničku, Monice navíc vyhojili píštěl a předešli tak nové transplantaci.

„Neuvěřitelný přístup lékařů a sester, kteří mou dcerku léčili a vrátili zpět. Špičkové oddělení, které může konkurovat v profesionální péči i věhlasným klinikám. Děkuji všem za nesmírně profesionální a především lidský přístup, za to, že vás tady v Prostějově máme,“ uvádí Lenka Uličná.

„Dcera je 25 let těžce nemocná, ale nikdy jsme se nesetkali s takovou péčí, jako na prostějovské JIP. Nikdy vám nepřestanu být vděčná, za tu dobu jste se stali naší rodinou, lidmi, kteří jsou nám nesmírně blízcí. Děkujeme,“ dodává maminka. (red)

Poslat nový komentář