Senior taxi bude pokračovat

Senior taxi bude pokračovat
ilustrační foto

Senior taxi si v Prostějově získalo značnou popularitu. Rada města se proto rozhodla pokračovat i nadále v této službě občanům.

„Lidé jsou s poskytovatelem služby a se službou jako takovou velmi spokojeni. Nemáme tedy žádný důvod rušit ani službu ani měnit firmu, která Senior taxi provozuje - poskytovatelem služby bude tedy opět firma Komfort Logistik Ostrava. Smlouva se stávajícím provozovatelem bude prodloužena za shodných podmínek realizace a za stejného způsobu financování. Pro rok 2016 byly vyčleněny finanční prostředky na úhradu služby ve výši 479 tisíc korun,“ uvedl náměstek primátorky Pavel Smetana a přidal čerstvé informace hovořící o dalším nárůstu zájmu o službu:

Počet vystavených průkazů k 31. 8. 2016 - 684 ks celkem (tj. nárůst za měsíc srpen 2016 o 83 ks)

Počet vystavených průkazů k 21. 9. 2016 - 763 ks celkem (tj. nárůst za měsíc září 2016 o 79 ks)

Počet jízd za srpen 2016 - 939 jízd celkem/2 vozidla (pozn.: v červenci byl počet jízd celkem 791 jízd, to znamená nárůst o 148 jízd).

„Já jsem tuto službu s povděkem přivítala. Vzhledem ke svému věku se velmi špatně pohybuji. Syn i dcera žijí na druhém konci republiky a manžel, který má už přes osmdesát let, na tom s pohybem není o nic lépe, než já. Auto nemá ani nikdo z našich příbuzných, a tak jsem mohla Senior taxi využít už nejméně pětkrát,“ pochvalovala si paní Blažena s tím, že její cesta vždy vedla ze Svatoplukovy ulice do nové nemocnice. (red)

Zdroj: web města

Foto: MMPv

Poslat nový komentář