Čáriray si z Pardubic odváží vítězství

Čáriray si z Pardubic odváží vítězství
ilustrační foto

První vítězství ukořistil v sobotu v Pardubicích jedenáctiletý hnědák Čáriray. Valach z tréninkového střediska Stanislava Popelky z Hvozdu vyhrál cenu podporovanou reklamní a marketingovou společnosti R36.cz, steeplechase na 3 900 metrů.

Čáriray, reprezentující stáj Corine, už tak často nestartuje, letos se představil divákům teprve podruhé. Nic ze svého umu ale neztratil. Pod Janem Odložilem dlouho cválal v poli, zatímco o tempo se snažil Mazhilis s Josefem Bartošem. Dvě překážky před koncem Čáriray zrychlil a o jeho vítězství nebylo pochyb. Ve 27. překážkovém startu kariéry si připsal šesté vítězství.

Z dalších Popelkových svěřenců uspěl v rovinovém dostihu na 3 200 metrů, Ceně Východočeské televize V1 – Pocta Josefu Resselovi - šestiletý Duke, který doběhl pátý, sedmý skončil stejně starý Norvino.

Nedařilo se Snezence, která v Ceně společnosti TOP CENTRUM ztratila jezdce, ve Stříbrné trofeji - Cena pivovarů Staropramen, byl zadržen Dangerous Gleam.

Dnes mítink v Pardubicích pokračuje. Koním ze Srdéčka budeme fandit nejen ve Velké pardubické, ale i v dalších rámcových dostizích. (ber)

Ilustrační foto: gallop reporter.cz

Poslat nový komentář