Den plný zábavy nabídne guláše, charitu a muziku

Den plný zábavy nabídne guláše, charitu a muziku
ilustrační foto

Již pátý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů chystají organizátoři na sobotu 18. května. Setkání gulášových mágů se uskuteční opět v Kolářových sadech v Prostějově. Veškerý výtěžek z akce poputuje na transparentní účty zřízené u Komerční banky Prostějov, které založil Okrašlovací spolek města Prostějova pro Zdeňku Kotyzovou a Davídka Vítka.

Festival pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov. Bude se jednat o zábavný den, který odstartuje v devět hodin ráno soutěží ve vaření kotlíkových gulášů.

Soutěž gulášů bude vyhodnocena kolem druhé odpoledne, následovat bude volná zábava. Celý sobotní den budou provázet hudební vystoupení kapel Levhard, Hard, Sarkonia, Bezsoucitu, Hecrock, Doro & Warlock Revival a Starý WeMenA. Doprovodný program je zajištěn po celý den, mimo jiné v podobě speciální výstavy teddy králíčků či tanečních vystoupení. Na své si zcela jistě přijdou děti i dospělí.

„Vstupné je dobrovolné, výtěžek akce bude věnován Zdeničce Kotyzové a Davídku Vítkovi ze Ptení,“ dodala předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Takže neváhejte a udělejte si 18. května čas. Určitě nebudete litovat, stejně jako vaše smysly - čich, chuť, zrak i sluch. (ber)

Poslat nový komentář