Kraj podpořil hasiče dalšími penězi

Kraj podpořil hasiče dalšími penězi
ilustrační foto

Ve druhém kole dotačního programu na podporu požárního sportu rozdělil Olomoucký kraj jeden milion korun. O peníze si řeklo celkem šestapadesát žadatelů z celého regionu. Uvolněné finance poslouží také na práci s mládeží.

„Hejtmanství se pravidelně snaží hasičům přispívat na moderní techniku a vybavení. Velký důraz ale klademe právě i na podporu požárního sportu dětí a dospělých, protože bez aktivní členské základny se žádný hasičský spolek neobejde,“ uvedl hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk.

O rozdělení peněz rozhodli na svém červencovém zasedání krajští radní. Už v prvním kole zmiňovaného dotačního programu rozdal kraj dalších 1,3 milionu korun.

Obdarované spolky musí použití peněz do koruny vykázat. S vyřizováním formalit se mohou obracet přímo na pracovníky krajského úřadu.

(Zdroj: olkraj.cz)

Komentáře

Celej tendle Kocourkov vykazuje každou korunu,kterou by nemusel nikdo vydat a vybrat,kdyby pár idio.tů zmizelo z funkcí a konečně měli v politických partajích konkurenci a ne korupci a vytahování neustále stejných ksichtů.

Poslat nový komentář