Přijďte vyzkoušet Army test, zve Fitness aréna -TRX bez hranic

Přijďte vyzkoušet Army test, zve Fitness aréna -TRX bez hranic
ilustrační foto

Army test je určen pro děti i dospělé od 6 do 60 let, pro školy, zájmové oddíly, firemní akce atd.. Akce, která je zdarma, se koná 18. září v Kolářových sadech v Prostějově pod taktovkou Fitness arény -TRX bez hranic.

„Army test se skládá z pěti disciplín, každá disciplína se hodnotí známkou 1- 3 jako ve škole, nejlepší tak mají celkové hodnocení prostým součtem známek 5. Základem jsou disciplíny a hodnocení jako v Armádě ČR," uvedla za pořadatele Petra Stryková s tím, že disciplíny a hodnocení jsou modifikovány pro děti a mládež ve věku 6-17 let. Účastníci Army testu dostanou tašku s drobnými reklamními předměty od partnerů.

Akce proběhne za každého počasí v prostoru Kolářových sadů. V době od 8 do 13 hodin je čas vyčleněn pro školy a jednotlivce z řad veřejnosti. Zájemci z řad škol se musí domluvit ohledně času a info o velikosti skupiny na email: Pett@trxbezhranic.cz nebo na tel. 603 771 382 Petra Stryková. Třídy/skupiny startují test každých 30 minut. Velikost skupiny 20 - 25 osob. V době od 14 do 17:30 hodin je čas vyčleněn pro veřejnost. I zde by si větší skupiny měly domluvit čas předem.

Army test je sportovní aktivita, která zábavnou formou přibližuje, že vojáci kromě jiných dovedností musí mít i vysokou fyzickou zdatnost. Hodnocení pro děti je nastaveno tak, aby většina dětí test úspěšně zvládla. Požadavky se postupně zvyšují až do 18 let, kdy jsou nároky na fyzickou kondici pro muže i ženy v armádě nejvyšší.

Pořadatelem ARMY TESTu v Prostějově jsou trenéři Fitness arény-TRX bez hranic za podpory města Prostějova.

(Zdroj: PS)

Poslat nový komentář