Dýňová stezka odvahy a zručnosti se připravuje! Letos na 18. října!

Dýňová stezka odvahy a zručnosti se připravuje! Letos na 18. října!
ilustrační foto
Další fotky: 
Dýňová stezka odvahy a zručnosti se připravuje! Letos na 18. října!

V loňském roce uspořádal Okrašlovací spolek města Prostějova se svými partnery ve Smetanových sadech v Prostějově již třetí ročník Dýňové stezky odvahy a zručnosti. Akce se uskuteční i letos, a to v pátek 18. října od 18:00 do 20:00 hodin.

„Ke spolupráci jsme si, stejně jako vloni, přizvali mateřské školy. Některé se přihlásily nově, některé se zapojily poprvé již před třemi lety. Poděkování tedy patří mateřským školkám Aloise Krále, Hanačka, Partyzánská, Květná, J. Železného, Žešov, Libušinka, Dvořákova, Šárka, Melantrichova a samozřejmě RC Lodička. Dýně rozvezeme do mateřských školek pomocí jednoho ze sponzorů, Spolku koncesionářů taxi Prostějov, před akcí je vysbíráme a převezeme do Smetanových sadů," uvedla předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Na rozdíl od předešlých let, kdy stezku zdobila stovka dýní, jich tentokrát bude jedno sto čtyřicet.

Pro děti bude připravena dobrodružná stezka z osvětlených dýní a rovněž na ně čekají drobné odměny.Dýně, které si nebudou chtít zanechat mateřské školky na výzdobu, si budou účastníci moci odnést domů, aby krášlily třeba vchody jejich vlastních domovů.

Akce se i letos koná pod záštitou Zdravého města Prostějov. (ber)

Ilustrační foto: pixabay.com

Poslat nový komentář