Je vám do 25 let? Zkuste to s projektem Podnikaví absolventi!

Je vám do 25 let? Zkuste to s projektem Podnikaví absolventi!
ilustrační foto internet

 

Právě nyní startuje na území celého Olomouckého kraje výběr účastníků pro nový projekt Podnikaví absolventi. Je zaměřen na podporu mladých do 25 let se středoškolským vzděláním či vyučením, kterým má pomoci při vstupu na trh práce. Do projektu se zájemci mohou hlásit již dnes. 

Projekt Podnikaví absolventi je určen uchazečům o práci, kteří chtějí úspěšně najít nové pracovní uplatnění na trhu práce formou sebezaměstnání a rozvinout své podnikatelské záměry.

„Najdou si vlastní podnikatelský záměr, naučí sestavit si individuální business plán a realizovat nápady v tržním prostředí. Osvojí si komunikační dovednosti nutné při jednání s úřady a se zákazníky, zorientují se v ekonomických a právních normách, rozvinou své nápady, identifikují své silné stránky a naučí se je efektivně prodat,“ uvedl projektový manažer Ondřej Jabůrek s tím, že po celou dobu trvání projektu budou účastníkům k dispozici kvalifikovaní poradci. Absolvují akreditované vzdělávací kurzy Základy podnikání a Specialista efektivnosti podnikání, projdou praxí u zkušených podnikatelů a kurz zakončí mezinárodní zkouškou EBC*L.

Bližší informace naleznete na webových stránkách http://absolventi.bitcz.cz/ , Facebooku nebo je poskytnou koordinátoři na jednotlivých pobočkách realizátora projektu. Pro Prostějov je koordinátorem Katrin Baníková, tel: 773 850 806, email: katrin.banikova@bitcz.cz.

Projekt Podnikaví absolventi je financován v rámci Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost, veškeré aktivity jsou pro účastníky zdarma.Samozřejmostí v rámci realizovaných aktivit je nárok na proplácení vzniklých cestovních nákladů a příspěvku na stravné. (red)

Poslat nový komentář