Bývalá prodejna potravin bude nabízet služby

Bývalá prodejna potravin bude nabízet služby
ilustrační foto
Další fotky: 
Bývalá prodejna potravin bude nabízet služby
Bývalá prodejna potravin bude nabízet služby

Prodejna potravin Albert, která je už několik roků prázdná, bude brzo opět sloužit. Už na podzim v jejím areálu v Anglické ulici, lidé najdou nejen různé obchody a služby, ale také hernu pro ty nejmenší.

Soukromý investor se už před časem pustil do generální opravy bývalé prodejny potravin. Jak dnes můžeme vidět, práce tady stále běží naplno. Budova má zbrusu nové vzezření a otevření centra služeb je téměř za dveřmi. Investor má v plánu zahajovat pravděpodobně na přelomu října a listopadu.

„Postupně podepisujeme smlouvy s nájemci. Vše se směřuje na podzimní termín, kdy by se centrum mohlo otevřít,“ nastínil Michal Juráček z firmy R&G Zesta. Na co se lidé mohou těšit?

„Je téměř jisté, že zde bude působit dětské centrum s hernou, lidé tady také najdou obdobu fitness centra. Dále se bude jednat o kadeřnictví nebo květinářství,“ poodhalil využití objektu Juráček. (kaa)

Foto: (kaa) 

Komentáře

No a hlavně jaké služby|?A když budou,tak opět drahé,takže to je jedno,a taky by mě zajímali ti nájemci,tj.jako kdo???a mimo jiné,mohla bych tam např.uklízet?

Jestli tam bude kadeřnictví a květinářství, a ktomu něco co se dá dělat mnohem lépe v přírodě (sport), tak tam nikdy nepůjdu. Jako by těchto služeb v Protějově nebylo už tak moc. Co otevřít něco co tu ještě není a co se nedá lépe udělat nebo sehnat přes inetrnet? Hodil by se obchůdek exotickými potravinami, kořením a gurmánskými specialitami z celého světa i blízkého okolí a v kvalitě neobsahující konzervanty(nebo alepnoň ty jedovaté). Jelikož snědením potraviny,se konzervanty v ní obsažené neneutralizují a jídlo je špatně vstřevatelné a tím nevýživné a nevyužité v potřebné a ideální míře.

Poslat nový komentář