Namazaný a agresivní cyklista urážlivě pokřikoval na policisty!

Namazaný a agresivní cyklista urážlivě pokřikoval na policisty!
ilustrační foto internet

 

Ve čtvrtek odpoledne ulovili strážníci pěkně opilou rybu. Byl jí čtyřiadvacetiletý cyklista, který v Žeranovské ohrožoval nebezpečnou jízdou nejen sám sebe. Namazený a ke všemu agreivní mládenec skončil na záchytce.

"Muž kličkoval na kole v Žeranovské a posléze v ulici Na Hrázi. Na naši hlídku pokřikoval a urážlivě gestikuloval," informovala o začátku příběhu strážník Jana Adámková. Na výzvu strážníků sice muž zastavil, choval se ale značně agresivně. Navíc nebyl schopen prokázat svou totožnost. Byl převezen na Policii ČR, kde mu naměřili 1,43 promile alkoholu v dechu. "Muž byl agresivní, nedokázal se kontrolovat a ohrožoval nejen sebe, ale i okolí. Proto bylo rozhodnuto o jeho převozu na záchytku do Olomouce." dodala Adámková. Ani v sanitce se nechoval zrovna klidně a tak skončil s pouty na rukou.

Mladíkovo extempore skončí u správního řízení, kde mu nejen za hrubé chovábí, ale i za jízdu pod vlivem alkoholu, hrozí až 50 tisíc pokuty.

O den dříve zadrželi strážníci ve stejné lokalitě dalšího opilce. Bezdomovec, válející se na břehu drozdovického rybníka, měl v dechu dokonce 3,25 promile. I on byl značně vulgární, přivolaný lékař jej ale rovněž odeslal na záchytku. Ani on neunikne správnímu řízení.(red)

Poslat nový komentář