Do Aquaparku přišlo na 54 tisíc návštěvníků. Ode dneška je uzavřen!

Do Aquaparku přišlo na 54 tisíc návštěvníků. Ode dneška je uzavřen!
ilustrační foto aquapark Koupelky

Letošní  plaveckou sezonu hodnotí Domovní správa Prostějov jako podprůměrnou. Branami Aquaparku prošlo necelých 54 tisíc návštěvníků. Provoz končí už dnes, nikoli v neděli, jak avizovala na FB stránce.

"Přišlo téměř 54 tisíc lidí, což je ale na druhé straně o devět tisíc více než vloni. Spokojenost by byla, kdyby návštěvnost atakovala 60 tisíc," sdělil redakci jednatel DS PV Vladimír Průša. 

"Nejen u nás, ale obecně je trend, že lidé vyhledávají koupaliště jen při tropických teplotách nad 30 stupňů a to ještě musí být dopředu v předpovědích avizováno. Bohužel letos, ač bylo počasí slušné, tak moc nevycházely víkendy, kdy je vždy návštěvnost podstatně větší než ve všední den. Nevyšel ani začátek července, kdy jsou svátky, nebylo "koupací počasí". Předpokládám, že skončíme v mírné provozní ztrátě a budeme doufat v lepší příští sezonu," dodal.

Aquapark včera opravil své původní vyhlášení, že sezonu uzavře 3. září. "Na základě nepříznivé předpovědi bude Aquapark od zítřka uzavřený. Všem děkujeme za návštěvu a zase za rok se na vás budeme těšit," objevilo se ve čtvrtek na FB stránce. (ber)

Poslat nový komentář