Již jste vyzkoušeli masáže osobní masérkou dubajské královské rodiny?

Již jste vyzkoušeli masáže osobní masérkou dubajské královské rodiny?
ilustrační foto Ayur Spa

Již jste vyzkoušeli exkluzivní služby nedávno otevřeného salonu Ayur Spa v centru Prostějova? Budete v péči týmu odborníků ze Srí Lanky a Filipín, kteří ovládají původní techniky masáží podle tradic ayurvédských a thajských mistrů. 

Ayurvédská medicína si zachovává svoje tradice již více než 5000 let. Jejím domovem je právě Srí Lanka, odkud pochází i oleje a další přípravky, které v salonu k masážím používají.  Můžete vyzkoušet např. ayurvédskou královskou terapii Shirodhara, nebo masáž bylinnými a rýžovými měšci, filipínskou masáž PINOY HILOT. Další specialitou salonu je tradiční masáž HOT STONES, při níž se teplými lávovými kameny masíruje celé tělo. "Můžeme vás ubezpečit, že se nejedná pouze o přikládání kamenů na jednotlivé části těla, jak je v mnoha salonech tomu zvykem. Kdo by potřeboval opravdu dokonale protáhnout ztuhlé tělo, pak zkuste pravou thajskou masáž. Obě tyto masáže zde provádí usměvavá terapeutka z Filipín, kerá několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Budete tedy opravdu v péči takřka královské", zve na návštěvu salon.  Nabídka masáží a terapií je pestrá, můžete si nechat sestavit i masáž "na míru", podle toho, zda trpíte např. na bolesti pohybového aparátu, migrény, či přicházíte "pouze" zrelaxovat. Nabízené masáže zde kombinují na základě odborného doporučení, ale také podle vašeho přání. Kdo by chtěl vyzkoušet masáž spolu se svým partnerem či členem rodiny, i to může v salonu Ayur Spa zažít.

V salonu nezapomínají ani na péči o děti či nastávající maminky, i pro ně jsou zde v nabídce speciální odborné masáže. A jako opravdový bonus zde provádí tzv. DOUBLE masáže, kdy jste v péči dvou terapeutů zároveň. Jejich synchronizované masážní techniky vás dokonale uvolní a alespoň na chvíli tak můžete vypnout nežádoucí myšlenky a dopřát odpočinek svému tělu. Po každé masáži se můžete osvěžit šálkem tradičního ceylonského čaje. "Co vše tedy můžete očekávat? Profesionální přístup, odborné znalosti podložené mnohaletými zkušenostmi, příjemné a klidné prostředí, nevšední zážitek z originální masáže. Ať už přijdete s konkrétními obtížemi, či byste rádi zrelaxovali, zde vám splní obojí. Tento luxusní zážitek můžete také darovat svým blízkým, na všechny masáže lze zakoupit v salonu voucher", dodávají pracovníci salonu.

Další výhodou je, že můžete přijít na masáž i v sobotu. Salon najdete kousek od tržnice na ulici Úprkova 3a, v přízemí budovy (ve stejné budově s Českou pojišťovnou). (PR)

Poslat nový komentář