Malá blonďatá lvice to s činkou umí!

Malá blonďatá lvice to s činkou umí!
Foto FB Daniela Poláková
Další fotky: 
Malá blonďatá lvice to s činkou umí!

Daniela Poláková sama sebe charakterizuje jako malou, ale ostrou. Narodila se před 41 lety ve Vrchlabí u Trutnova, už rok je, ale tahle 156 cm měřící a 56 kg vážící blondýnka, doma v Prostějově. Od patnácti let se věnuje vzpírání a je v tom vážně moc dobrá.

„Vzpírání se věnuji od patnácti let, ale po dlouhé pauze jsem se pustila do bench-pressu. V roce 2009 jsem se přihlásila na Olomouckého siláka, a získala 3. místo. Tím pro mne začala sezóna závodů,“ popisuje Daniela.

Pak následovaly závody v Ostravě, kde v březnu 2010 vybojovala 1. místo v bench-pressu, dále Kuřim, Roudnice nad Labem atd. Je držitelkou rekordu v mrtvém tahu váhové kategorii do 60 kg, kdy zvedla neuvěřitelných 130 kilo, v bench-pressu má rekord 110 kg.

„Poslední závod se konal 5. srpna ve Volyni. V 6. ročníku Pohárové soutěže v mrtvém tahu Volyně RAW 2017 jsem se umístila na 1. místě. Zvedla jsem 130 kg při mé váze 56.6 kg,“ říká.

„Dříve jsem závodila u Českého svazu silového trojboje a teď jsem v GPC powerlifting. V Prostějově od letošního roku žiji a trénuji v Atom Gym, kde mám super trenéra,“ dodává Daniela, po kterou je sport velkým koníčkem. (ber)

 

Komentáře

Doma v Prostějově.... :-(( to sis pěkně nadělala do gatí

Poslat nový komentář