Pozor! Změny v uzavírce Brněnské!

Pozor! Změny v uzavírce Brněnské!
ilustrační foto mapa

V současné době odstartovala druhá fáze rekonstrukce silnice II/433 Prostějov – Morkovice. Jde o investiční akci Olomouckého kraje, která uzavřela Brněnskou ulici. 

Od 23. 4. 2018 do 17. 6. 2018

Oproti 1. fázi dojde k otevření úseku od brány hřbitova po most přes dálnici, který bude nadále uzavřen. Navíc bude uzavřen úsek ulice Brněnské od okružní křižovatky s ul. Okružní po konec zdi Centra sociálních služeb (bývalá nemocnice). Úsek od konce zdi CSS po bránu hřbitova bude přístupný pro dopravní obsluhu, příjezd bude možný přes ulici Lidickou a podél severní zdi hřbitova (bude zrušena jednosměrka).

V závěru této fáze se bude cca čtyři dny asfaltovat, úsek bude zcela uzavřen.

Změny v MHD:

Linka 11 Prostějov, aut. st. – Žešov

Stejně jako ve fázi č. 1.

Linka 1 Prostějov, aut. st. – hřbitov

Linka povede po objízdné trase přes ul. Určickou, dále po účelové komunikaci kolem firmy PV – Auto, dále po Brněnské ul. na účelovou komunikaci kolem Agrostavu a po ul. Určické zpět na svou původní trasu. V platnosti bude výlukový jízdní řád, stejný jako ve fázi č. 1. Zastávka Hřbitov nebude u severní zdi hřbitova, ale na točně. Přibude zastávka Agrostav.

Linka 2 Prostějov, aut. st. – nemocnice

Bude vedena jako ve fázi č. 1. (red)

Komentáře

Proč je od hřbitova po centrum soc.služeb vjezd pouze pro dopravní obsluhu? Je zde spousta firem a zákazníci se sem nedostanou,pokud neporuší zákazovou značku.

A pak od levého hrobu od kraje ke kuchyni pro sociální péči.A hlídat to budou důchodci ze sociálky.

Poslat nový komentář