Nominujte osobnosti na Ceny Města Prostějova 2013

Nominujte osobnosti na Ceny Města Prostějova 2013
ilustrační foto MMP

 

Město Prostějov udělí také v letošním roce významným osobnostem Ceny města. Do 28. února 2014 mohou občané, organizace nebo občanská sdružení nominovat jakoukoli významnou osobnost, jejíž práce znamená přínos pro město Prostějov.

„Osobnosti, které výrazně napomohly ke zvýšení prestiže města v jakékoli oblasti své činnosti, si zaslouží naše uznání. Oceňované obory činnosti nijak nevymezujeme, abychom tím nezúžili výběr nominovaných. V uplynulých letech byla Cena města udělena mnoha osobnostem, jejichž práce je rozmanitá. Od šíření demokracie, přes celoživotní práci v divadelnictví až třeba po činnost literární či hudební,“ uvedla náměstkyně primátora Ivana Hemerková.

K nominaci je třeba uvést jméno a příjmení osoby navržené na ocenění, dále za jakou činnost by měl navržený kandidát cenu získat a podpis a kontakt na navrhovatele. Nominace doručí navrhovatelé v písemné formě na podatelnu Magistrátu města do 28. února 2014.

Prostějov udělí Ceny města již podeváté. Kompletní seznam laureátů včetně Pravidel pro udílení naleznou zájemci na webových stránkách www.prostejov.eu (http://www.mestopv.cz/cz/turista/o_meste/slavne-osobnosti/ceny-mesta-pro...). Aktuálně již eviduje město na pět desítek držitelů, z toho jsou dvě uskupení –Létající rabín a pěvecký sbor Orlice. (red)

Poslat nový komentář