Lidé nemají rozum! Na křižovatce u Olomoucké riskují životy!

Lidé nemají rozum! Na křižovatce u Olomoucké riskují životy!
ilustrační foto
Další fotky: 
Lidé nemají rozum! Na křižovatce u Olomoucké riskují životy!

 

Zatímco stavbaři usilovně pracují na rekonstrukci chodníku v Olomoucké ulici, obyvatelé města se denně snaží, aby byla ulice zviditelněna. Pásky bránící vstupu a staveniště jsou překážkou v chůzi po chodníku a tak řada z nich vstupuje do vozovky, aniž bere ohled na víc neř hustý silniční provoz. Riskují tak zdraví a životy.

"Lidé nemají rozum! Viděla jsem na vlastní oči, jak dva staří lidé s vozíčkem šli po silnici, míjel je kamion, možná pěti centimetry, ale oni šli stále dál!," potvrdila PvNovinkám jedna z řidiček. Další do redakce rovnou poslala fotografický materiál. Dokazuje jediné, než bychom se prošli o pár desítek metrů dál na přechod u kostela, volíme raději riskantní cestu po silnici. Museli bychom totiž přejít na druhou stranu ulice.

 

"Je marné lidem něco tak jednoduchého, jako je jejich vlastní bezpečnost, vysvětlovat," posteskla si náměstkyně primátora Alena Rašková, která toto cestou obyvatele žádá, aby přestali riskovat. Rekonstrukce už se chýlí ke konci a tak snad první, co se nové dlažby dotkne, nebude varování v podobě lidské krve. (ber)

Poslat nový komentář