Soutěž pro čtenáře o vstupenky na COUNTRY PLES

Soutěž pro čtenáře o vstupenky na COUNTRY PLES
ilustrační foto pozvánka

 

Bluegrassová legenda skupina POUTNÍCI hrají již od roku 1970 a má řadu příznivců a fanoušků. Některé jejich písničky již zlidověly a posluchači ani neznají jejich původní interprety (např. legendární Panenka: „…co skrýváš za víčky, snad plameny svíčky…“). V sobotu 9. listopadu tato legenda bude hrát celý večer na COUNTRY PLESE v Ohrozimi, kam vás zve senátorka Božena Sekaninová, partner plesu.

Pro čtenáře PV NOVINEK jsme připravili soutěž o vstupenky na tento výjimečný bál. Napište nám, kolikáté CD aktuálně skupina POUTNÍCI připravuje a získejte 2 vstupenky zdarma.

Odpovědi zasílejte mailem na adresu: jana@agenturavendi.cz a nebo doručte do schránky reklamní agentury VENDI s.r.o. na ul. Dr. Horáka 2, v Prostějově. Nezapomeňte prosím přidat své jméno a kontakt – telefon, mail a adresu. Své odpovědi doručte nejpozději do čtvrtka, 7. listopadu do 14 hodin. Poté budou ze správných odpovědí vylosováni tři výherci, kteří obdrží po dvou vstupenkách na COUNTRY PLES se skupinou POUTNÍCI.

Přijďte se pobavit a poslechnout si skvělou muziku. Svozy z Prostějova, Mostkovic a Plumlova jsou zajištěny a zdarma. (red)

Poslat nový komentář