I malí krasojezdci mají své kouzlo

I malí krasojezdci mají své kouzlo
ilustrační foto

To byla hlavní myšlenka nedělního setkání všech příznivců krasojízdy, kteří přišli podpořit mladé talentované krasojezdce při jejich posledním vystoupení. V místní sokolovně uspořádala exhibici TJ Stavební stroje oddíl krasojízdy Němčice nad Hanou, kromě vlastních talentů nabídla i zajímavé hosty.

Přehlídka všech mladých talentů zakončila letošní žákovskou sezónu v krasojezdeckém sportu.  Příznivci sálové cyklistiky zhlédli vystoupení jak nejmenších adeptů krasojízdy, tak i těch „zkušených“. Divákům se představili nejen domácí závodníci z Němčic nad Hanou, ale také hosté ze Zlína a Brna-Horních Heršpic. 

V samotném závěru předvedl exhibiční jízdu Arnošt Pokorný, reprezentant ČR a mistr světa v krasojízdě mužů z roku 2004. Krasojezdecký oddíl TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou má bohatou historii, při níž dobýval republiková, evropská i světová sportovní kolbiště. 

„Právě do mládeže nyní vkládáme obrovské naděje a věříme, že k medailím, které už zdobí naší síň slávy, přibudou brzy i další cenné kovy,“ doufá předsedkyně oddílu Miluše Mikalová.   

(jap)

Poslat nový komentář