Olomoucký S Klub se otřese v základech – Dance Sensation přiveze duo Captain Jack i legendární Holki

Olomoucký S Klub se otřese v základech – Dance Sensation přiveze duo Captain Jack i legendární Holki
ilustrační foto plakát

Jako na parketu těch nejlepších diskoték 90. let a přelomu milénia – přesně tak se budete cítit i na letošním ročníku Dance Sensation, který proběhne 22. září v prostorách S Klubu. A speciální hosté, kteří za námi do Olomouce přijedou, vás zaručeně dostanou!

“Na jedinečnou taneční párty se svými eurodance hity dorazí známé duo Captain Jack a těšit se můžete na ty největší pecky nejen z jejich alba 90´s Mega party. Kromě toho budete mít šanci naživo vidět a slyšet i populární dívčí skupinu Holki a zavzpomínat na jejich megahity Jsi senzační nebo Už mi nevolej,” láká na vystoupení oblíbených hudebních hvězd ředitel pořádající agentury Forsberg Marek Berger.

Fenomenální devadesátková párty však koncerty skupin Captain Jack a Holki ani zdaleka nekončí. Vaše vzpomínky na 90. léta oživí tím nejlepším hudebním výběrem také exkluzivní Dj´s – mezi nimi např. Lukáš Kobza a Marek Berger z Radia Haná se songy, na kterých jsme vyrůstali. Nejen díky tomu slibuje Dance Sensation skvělou zábavu plnou tance po celý večer i noc a to si zkrátka nesmíte nechat ujít!

Že už chcete mít své vstupenky? K mání jsou již nyní na www.ticketstream.cz, s jejich nákupem však neváhejte – za výhodnou cenu 390 Kč je k dispozici pouze limitovaná edice!

A pro čtenáře Prostějovských novinek připravujeme soutěž o čtyři volňásky, čtěte tedy pozorně! (red)

 

Poslat nový komentář