Jarní dny zdraví. Od 2. do 31. května 2018

Jarní dny zdraví. Od 2. do 31. května 2018
ilustrační foto plakát

Obyvatelé mají možnost získat nové informace z oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy, nové poznatky o pohybových aktivitách. Mohou si také nechat změřit tlak či změřit své BMI.

Aktivity budou probíhat během měsíce května v prostorách Nemocnice Prostějov, na náměstí T. G. Masaryka u muzea a v kavárně Dvořák v prostějovském zámku. Akci podpoří i Nemocnice Prostějov přímo na náměstí, kde budou prezentovat nejnovější poznatky v oblasti resuscitace. V zámku, v Gallery Dvořák, proběhne pravidelné měření i poradenství spolu s konzultacemi a ochutnávkou zdravé výživy.

Člověk je v dnešním uspěchaném světě hodně zaneprázdněný a nepřikládá velký význam signálům svého těla, proto nabízíme v pondělí 14. května v 17.30 hodin setkání s arteterapií - kresba a zpěv. Psychosomatika je součástí našeho života. O své tělo je třeba se starat a když už si o to samo řekne, bývá to často nějakou bolestí. Můžeme předejít třeba nemoci, polykání léků či nějakému radikálnímu lékařskému zákroku.

Jaro je krásné období, které přímo vyzývá k tomu, abychom se starali sami o sebe a byli spokojeni se sebou a svým zdravím. (Zdravé město Prostějov – A. Dvořáková)

Poslat nový komentář