Jak potěšit nemocné děti? Přece písničkou

Tomáš Jurenka, foto archiv
Tomáš Jurenka, foto archiv

Odpoledne s písničkou a veselým povídáním prožily děti hospitalizované na dětském oddělení prostějovské nemocnice. Dobrou náladu a povzbuzení vnesl do dětských dušiček Tomáš Jurenka, semifinalista Superstar a známý DJ.

Již od svého skvělého účinkování v talentové zpěvácké soutěži se Tomáš Jurenka angažuje i v různých benefičních vystoupeních. A to nejen jako hvězda Superstar, ale také jako člen Okrašlovacího spolku města Prostějova se podílí na různých akcích věnovaných dětem. Přispívá k dobré náladě při dětských dnech pro dětské domovy a především neodmyslitelně patří k „Mikulášské“ v domově dětí v Plumlově. 

„Tentokrát jsem se domluvil s vedením Nemocnice Prostějov a připravil vystoupení pro nemocné děti. Písničky při kytaře i známé dětské hity z cédéček a povídání bylo pro děti takovým malým zpestřením jejich léčby,“ vysvětlil Tomáš Jurenka, který také při sobotním benefičním koncertu v hotelu Tennis Club přidal své písničky do programu, který se uskutečnil prostřednictvím Nadace Zdeňky Žádníkové ve prospěch zkrášlení dětského oddělení prostějovské nemocnice.    

(jap)

Poslat nový komentář