Ani po týdnu nebyl „čistý“

Ani po týdnu nebyl „čistý“
ilustrační foto ber

Ve čtvrtek 29. června po deváté hodině dopoledne kontrolovali policisté v obci Konice osobní automobil typu Škoda Felicia a jejího jednatřicetiletého řidiče. Po negativní dechové zkoušce na alkohol se řidič podrobil i orientačnímu testu na přítomnost jiných návykových látek. Ten byl pozitivní na látku amphetamin/metamphetamin.

Řidič se k užití zakázaných látek přiznal a uvedl, že ve čtvrtek 22. června užil látku pervitin. Dále se dobrovolně podrobil odbornému lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu.

Další jízdu policisté muži zakázali. Pro své jednání je nyní podezřelý z přestupku podle zákona o provozu na pozemních komunikacích. "Za ten mu v případě prokázání viny hrozí pokuta od 2 500 do 20 tisíc korun a zákaz řízení všech motorových vozidel na dobu od šesti měsíců do jednoho roku," konstatoval policejní mluvčí František Kořínek. (red)

Komentáře

Feťáka mají z řízení vyloučit natrvalo.Co vyřeší nějaká pokuta nebo půl rok zákazu?Směšné.To si tady někdo myslí,že feťák přestane?Leda zbytečně někoho příště zabije.

Poslat nový komentář