SNOW FILM FEST v Duze!

SNOW FILM FEST v Duze!
ilustrační foto
Další fotky: 
SNOW FILM FEST v Duze!
SNOW FILM FEST v Duze!
SNOW FILM FEST v Duze!
SNOW FILM FEST v Duze!
SNOW FILM FEST v Duze!
SNOW FILM FEST v Duze!

 

Celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních radovánkách přinese SNOW FILM FEST, bratrský festival EXPEDIČNÍ KAMERY. Festival probíhá v říjnu a listopadu ve všech regionech České republiky a Slovenska a do Klubu Duha v Prostějově zavítá 28. listopadu. 

Festival SNOW FILM FEST probíhá v České republice od roku 2011. Důvodem jeho vzniku byla snaha přiblížit nejlepší outdoorové filmy divákům.

Pro SNOW FILM FEST jsou odbornou porotou vybírány ty nejúspěšnější filmy celé sezony se zimní tématikou. „Uvidíte filmy o absolutním extrému polárních expedic, šokujících výkonech lyžařů, snowboardistů, horolezců, o tom, kdy je třeba se vyrovnat s mezními situacemi. Zažijete ohlušující ticho a nedozírnost arktických pustin, stejně jako nádheru zasněžených hor a ledovců. Prožijete s aktéry situace, které vám možná odhalí, proč se vydávají na hranice svých možností a možná zjistíte, že je kousek „toho“ i ve vás.

Pořadatelem festivalu je občanské sdružení HEDVÁBNÁ STEZKA. V Prostějově jej organizují manželé Hana a Vlastimil Hadrovi a jejich CK Vlha, ve spolupráci s Kulturním klubem Duha a pod záštitou statutárního města Prostějov.

V Prostějově se festival KK Duha ve čtvrtek 28. listopadu v 18 hodin. “Čeká vás večer plný dobrodružství, napětí, úžasných záběrů i výkonů,“ zvou pořadatelé. (red)

Poslat nový komentář