Kdo vyhrál lístky na letní Floru s terakotovou armádou?

Kdo vyhrál lístky na letní Floru s terakotovou armádou?
ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, ve dnech 17. až  20. srpna se na Výstavišti Flora Olomouc, a. s. koná letní etapa mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu. 

Hlavní květinová expozice ponese motta Setkání v Rajské zahradě a Léčivá síla stromů a připravuje se ve spolupráci se Sdružením pěstitelů a zpracovatelů léčivých, aromatických a kořeninových rostlin a Svazem školkařů ČR. Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý odborný doprovodný program s přednáškami a poradnou, chybět nebude ani soutěž o nejlépe řešenou expozici a floristická soutěž.

Po dobu výstavy bude vstup do exotických sbírkových skleníků Flory a rozária a botanické zahrady Univerzity Palackého v Olomouci.

S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o dvacet volňásků, vylosovali jsme tedy deset z vás, kteří se i s doprovodem "dostanou" za brány Flory zdarma. Jedná se o tyto výherce: Markéta Najerová - Bedihošť, Petra Sedláčková - Prostějov, Milan Hejč - Hrubčice, Kateřina Karhanová - Prostějov, Zuzana Zapletalová - Kralice na Hané, Anna Labounková - Prostějov, Veronika Šmídová - Bedihošť, Martina Malečková - Prostějov, Jana Zaorálková - Prostějov a Radek Greš - Prostějov. Gratulujeme! (red)

Poslat nový komentář