Florbalistům se o víkendu příliš nedařilo

Florbalistům se o víkendu příliš nedařilo
Foto SK K2

Hned pět týmů o víkendu zápolilo se svými soupeři o body do svých soutěží, ale bohužel moc úspěchů zástupci prostějovského florbalu nezaznamenali. 

Začněme od těch nejmladších. Přípravka zavítala do Přerova, kde na ni čekali silnější soupeři a podle toho také vypadaly výsledky. Dvě vysoké prohry od Přerova (7:18) a Uničova (3:11), poté výhra nad Litovlí (10:2) a v přímém souboji o třetí místo nakonec remíza 10:10 se Šternberkem znamenala v celkovém součtu čtvrté místo. Starší žáci si z Olomouce přivezli tři body za výhru nad Hranicemi v poměru 4:2. Bohužel v prvním zápase podlehli silnému Přerovu ve strhujícím zápase těsně 3:4.

Junioři stále čekají na výhru a ani o víkendu se jí nedočkali. Po tvrdé lekci od Přerova (1:11) prohráli i druhé utkání se svými vrstevníky z Horní Suché 2:5. Ženy zajížděly do Šumperka bez brankářky a získat tak nějaké body byl velice těžký úkol. I přes pěknou hru bohužel prohrály jak s domácím Šumperkem 2:6, tak i se spojenými kluby Nový Jičín – Frenštát 0:3. Poslední kategorií, ale tou nejdůležitější, kterou jsem zatím nezmínil, bylo mužské áčko. To bojovalo v Mohelnici o velice důležité body potřebné k postupu. Bohužel svěřenci trenéra Fráni v utkání s Českým Těšínem ztratili vedení 6:2 a prohráli nakonec 6:7. Ve druhém utkání již obrat nedovolili a Domaslavice porazili 6:3.

Patrik Dankovič

Poslat nový komentář