Poslední hrací víkend před Vánocemi je pořádně nabitý!

Poslední hrací víkend před Vánocemi je pořádně nabitý!
ilustrační foto SK K2

Hned šest kategorií se představí v posledním hracím víkendu tohoto kalendářního roku a rovnou tři týmy budou hrát před domácím publikem. V hale v Kostelci na Hané se totiž představí jak mužský B tým, tak i ženy. Premiéru si na novém povrchu v hale Reálného gymnázia a základní školy v Prostějově naopak užijí junioři. Pojďme se tedy podívat blíže, co nás o víkendu čeká.

Víkend začne pěkně zostra. V Kostelci čeká na béčko mužů dvojice nevyzpytatelných soupeřů, Šternberk a také rezerva Olomouce. Muže večer čeká rozlučková, tudíž je jasné, že budou chtít získat jednoznačně šest bodů. V sobotu se také představí starší žáci, kteří se podívají do jim již známé Senice na Hané, aby se o další body porvali s celky Uničova a Mohelnice. Sobotní trojici uzavírají mladší žáci, které čeká dlouhé cestování až na kraj Olomouckého kraje, do Šumperka. V Šumperku narazí na čtveřici Šternberk, Lipník nad Bečvou, Jeseník a domácí Šumperk.

Druhá polovina týmů nastoupí na palubovky v neděli. Den odstartuje přípravka, která jede s několika nováčky do Šternberka, kde se utká se dvěma týmy Uničova, domácím Šternberkem a posledním vyzyvatelem bude Olomouc. Juniory čeká v domácí hale Reálného gymnázia těžká práce, neboť obrat 1. MVIL Ostrava nebo Frenštát pod Radhoštěm nebudou nic lehkého. Nejpůvabnější kategorie nastoupí ke svým zápasům v Kostelci na Hané a naše děvčata se budou moci spolehnout na svoji navrátivší se brankářskou hvězdu. Nicméně rezerva extraligové Olomouce bude těžkým oříškem, za to Vikings Kopřivnice představuje soupeře, s kterým se dá bodovat.

Patrik Dankovič

Poslat nový komentář