Výsledky krajského přeboru

Výsledky krajského přeboru
ilustrační foto

Víkend máme za námi, a tak se pojďme prohlédnout výsledky krajského přeboru. 

Propad Kralic

Ani druhé kolo krajské soutěže nevyšlo hráčům Kralic. Ti z důvodů absence několika zraněných hráčů podlehli v Oskavě vysoko 6:0. Hned vstup do zápasu byl pro Kralice obtížný. Již v 15. minutě prohrávali hosté 2:0 a to do poločasu stihli inkasovat ještě 2 branky. Gólový příděl se nezastavil ani po přestávce. Ve druhé polovině zápasu inkasovaly Kralice další dva góly a konečný výsledek 6:0 byl na světě. TJ Jiskra Oskava – FC Kralice na Hané 6:0.

Příznivá bilance konice 2 zápasy, 2 vítězství

Oproti Kralicím zvládli hráči Konice svůj mistrovský zápas na výbornou. Již ve druhém zápase v řadě neinkasovali a tentokráte obrali o tři body výhrou 2:0 Tatran Litovel. Konice vycházela z dobře zabezpečené obrany a postupného útoku. Ve 24. minutě se po kolmé přihrávce utrhl Novotný a svůj únik zakončil gólem. A i on byl u druhého gólu. V 85. minutě po chybě hostujícího obránce zvýšil na 2:0 a definitivně rozhodl o rozdělení bodů. Sokol Konice – Tatran Litovel 2:0.

Určice vykleply 1. HFK

O další vysoký výsledek víkendu se postarali hráči Určic. Dá se říct, že již o poločase bylo o dělbě bodů rozhodnuto. Vysoký náskok Určic 4:1 už nedokázali hostující hráči dotáhnout a naopak ještě jednou, po průniku Hollyho, inkasovali. Určice jsou tak po dvou kolech Krajského přeboru v tabulce na solidním čtvrtém místě.

-vil-

Poslat nový komentář