Fotbalový víkend 22-23.9.2012

Fotbalový víkend 22-23.9.2012
ilustrační foto

Prostějovský tým 1. SK, který se čerstvě usadil na prvním místě tabulky MSFL, čeká v sobotu další domácí zápas. Po velmi dobře zvládnuté předehrávce 15. kola proti „Hanácké Slávii“ čeká hráče SK tentokráte duel proti Žďáru nad Sázavou. Ten je aktuálně na posledním místě tabulky a pro Hanáky by tak měl být naprostou lahůdkou. Výkop se bude pískat v sobotu v 16:00 na hřišti Za Místním nádražím.

Určice, které se stále drží na špici krajského přeboru, čeká v neděli zápas v Dolanech. Ty jsou v tabulce až na čtrnáctém místě a Určice tak do toho zápasu, který začne v neděli ve čtyři hodiny odpoledne, půjdou v roli favorita. Boj o druhou pozici v tabulce čeká Konici v Kozlovicích. Zde zápas započne taktéž v neděli v 16:00. Kralice čeká jejich mistrovský zápas také v neděli, ale v 10 hodin dopoledne, kdy se představí na trávníku nováčka z Opatovic, které jsou zatím v tabulce na poslední pozici.

Hanou Prostějov, která v minulém kole padla doma 1:3 proti Klenovicím, čeká tento víkend zápas v Bohuňovicích. Obě mužstva mají shodný počet bodů a bohužel jsou i mezi posledními mužstvy v tabulce. Hráči obou týmů vyběhnou na pažit v neděli v 16:00.

-vil-

Poslat nový komentář