První zimní test 1.SK vyšel, zdolal Mohelnici

První zimní test 1.SK vyšel, zdolal Mohelnici
ilustrační foto

Úspěšný zápasový vstup do zimní přípravy si připsali fotbalisté 1.SK Prostějov. O víkendu ve svém prvním testu porazili Mohelnici suverénně 3:0.

Celek trenéra Jury byl po většinu utkání lepším týmem, a od vedení v prvním poločase jej dělila jen nepřesná koncovka. Poslat Hanáky do vedení mohl Pospíšil, Machálek či Kazár, ani jeden z nich se však neprosadil.Po změně stran, kdy trenér Prostějova poslal na hřiště řadu nových hráčů, se již třetiligový celek prosadil. Trefili se oba útočníci Machálek se Zatloukalem, a také nová posila prostějovského týmu  Josef Pančochář.Trenér František Jura byl s výkonem svých svěřenců spokojen, přesto, že šlo teprve o první zápas a mužstvo nastoupilo bez zraněných Dostála, Mazoucha, Zbožínka a Svozila. Radost udělali kouči Prostějova také dvě nové postavy v dresu 1.SK Josef Pančochář a dorostenec Aleš Rus. První z nich nastoupil na místě levého záložníka a kromě vstřelené branky si připsal také řadu vybojovaných balonů. Dobrý výkon podle Jury podal i Rus.

Sestava 1.SK Prostějov:Bureš (46. Kofroň) – Krejčíř (55. Rus), Hunal (46. Fládr), Hloch, Kazár (46. Kocourek) – Hirsch, Zelenka, Pavlík, Pančochář – Machálek, Pospíšil (46. Zatloukal). Trenér: František JuraBranky Prostějova: Pančochář, Machálek, Zatloukal

(zkl)

Poslat nový komentář