Určice přehrály poslední Dolany

Určice přehrály poslední Dolany

Dolany - Poslední zápas podzimu odehráli fotbalisté Určic na hřišti posledních Dolan. Chtěli tak završit úspěšný závěr první části soutěže, kdy porazili silné Konici a Oskavu a vyšvihli se na druhé místo tabulky.

Skóre se poprvé měnilo až ve druhém poločase, konkrétně 68. minutě, kdy po ruce domácího obránce ve vápně skóroval z penalty Vodák. Poté se Dolanští přeci jen více hrnuli do útoku, z několika náznaků šancí však branku nedali a naopak Trajer v poslední minutě pojistil vítězství Určic.

Trenér hostí Evžen Kučera po utkání vyslovil spokojenost nejen nad úspěšně zvládnutým utkáním, ale také nad celou podzimní částí sezóny, která přinesla Určickým druhé místo a reálnou naději pobýt se o postup do divize.

FC Dolany – Sokol Určice 0:2 (0:0)

Branky: 68. Vodák z pen., 90. Trajer. Rozhodčí: Válek – Krpec, Ráb
Dolany: Benčík – Čapek, Pospíšil, Bezecný, Václavík – Šimek (80. Dlabal), Bergmann, Grossmann, Zapletal (46. Liška) – Duda, Zachar. Trenér: Jiří Navrátil
Určice: Nejezchleb – Javořík (46. Mlčoch), Coufal, Skopalík, Ján – Rec (46. Vaněk), Bokůvka, Vodák, Cibulka – Kiška, Trajer. Trenér: Evžen Kučera

Poslat nový komentář