Prostějovská Helen Doron předávala svým studentům certifikáty v obřadní síni radnice

Prostějovská Helen Doron předávala svým studentům certifikáty v obřadní síni radnice
Foto Helen Doron
Další fotky: 
Prostějovská Helen Doron předávala svým studentům certifikáty v obřadní síni radnice

Prostějovská Helen Doron Angličtina již po šesté předávala svým studentům certifikáty zkoušek Cambridge v obřadní síni prostějovské radnice za účasti náměstkyně primátora Milady Sokolové. 75 studentů, kteří skládali zkoušku začátkem dubna, konečně obdrželo certifikáty z poštovní známkou Cambridge a úspěšnost byla 100%.

Proces skládání zkoušek Cambridge je komplikovaný. Každým rokem skládají ve stejném termínu, jen v různých částech světa, zkoušky jazykové úrovně Cambridge sta tisíce studentů. Testy se pro každou zkoušku mění, takže objektivita posouzení jazykové úrovně studenta je velmi vysoká. Testy se potom posílají přímo na Cambridge univerzitu, kde je zkušený tým profesionálů vyhodnotí a pošle zpět.

Tento rok prostějovská Helen Doron testovala úrovně nejen pro děti, ale i pro teenagery a dospělé, t. j. od úrovní Starters, Movers a Flyers až po úroveň B2, to je FCE (First Cambridge Exam). Jazyková úroveň FCE je přitom plně dostačující pro přijetí studentů na zahraničních školách. Výhoda přímé spolupráce s Cambridgskou univerzitou zajišťuje nejen vynikající přípravu studentů Helen Doron na všech zkoušených úrovních, tj. poslech, čtení, psaní a mluvení, ale i to, že studenti jsou testování examinátory a lektory Helen Doron. Tato fakta bezesporu přispívají k dosažení vynikajících výsledků a zvyšujícímu se počtu studentů, kteří zkoušky skládají právě s Helen Doron. Za zmínku rozhodně stojí, že s vyznamenáním prospělo 93% studentů a 54% dosáhlo mimořádného výkonu. Fantastické je zjištění, že studenti Helen Doron, kteří pravidelně vysoce skórují v kategorii mluvení, tento rok dosáhli dosahovali nejvyšší možné počet bodů ve všech částech zkoušky.

Předávání certifikátů z rukou paní náměstkyně bylo poctou a poděkováním za celoroční náročnou přípravu studentům, rodičům, a lektorům Helen Doron. Helen Doron a Cambridge sdílí společné cíle v poskytování excelentního vzdělávání mladých angličtinářů po celém světě.

Více informací a přihláška na ukázkovou hodinu zdarma na www.helendoron.cz/branch Prostějov nebo na tel. 604 792 446. Like us on Facebook: Anglictina-pro-deti-Prostejov. (red)

 

Poslat nový komentář